ZABIJÁCI ZE STŘEDNÍ

  • Horor
  • Canada/ 2005/ 97min
  • Režie: David DeCoteau
  • Hrají: Raquel Riskin, Tara Wilson, Lindsay Maxwell, Lisa Marie Caruk, Cory Monteith

Děj začíná na jedné střední škole, asi 30 let zpátky v minulosti. Skupina oblíbených kluků z Delty si utahují z neoblíbeného Roberta a nedopatřením ho zabijí. Pak se děj přenáší do současnosti, kde můžeme vidět, jak si opět mladí krásní kluci s Delty utahují z neoblíbené holky Becky.

Jenže Becky, díky plánku schovaném v jedné z učebnic po Robertovi, nachází prsten, který si pověsí na řetízku na krk a tak jí ovládne duch mrtvého Roberta. Z Becky se stane kráska (sundá brýle, trochu změní styl oblékání a použije make-up), která velice brzy zapadne mezi své oblíbenější spolužáky a dokonce i kluci z Delty po ní začnou pokukovat.

Což by bylo super, kdyby duch, který je v ní, netoužil po odplatě a nevraždil jednoho člena Delty po druhém. Komplikace nastává, když se Becky do jednoho z nich zamiluje. Jak to celé dopadne vám neřeknu, koukněte se na to. A pokud jste milovníky filmů ze středoškolského prostředí, měl by vás tenhle zaujmout. Je to sice pořád to samé dokola a ani efekty nejsou nic moc, ale dívat se na to dá a proto dávám lepší průměr

httpv://www.youtube.com/watch?v=S3gQTiPIv_4


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup

Tags:  

Leave a reply