PIRAŇA 3D

  • Horor / Thriller / Komedie
  • USA/ 2010/ 88 min
  • Režie: Alexandre Aja
  • Hrají: Steven R. McQueen, Elisabeth Shue, Kelly Brook, Ving Rhames, Jessica Szohr, Jerry O’Connell, Christopher Lloyd, Brooklynn Proulx, Adam Scott, Richard Dreyfuss, Dina Meyer, Eli Roth, Cody Longo, Riley Steele, Ricardo Chavira, Paul Scheer, Jason Spisak, Ashlynn Brooke, Franck Khalfoun, Devanny Pinn, Gianna Michaels

V malém městečku o kapacitě pěti tisících lidí se každý rok koná letní zábava, kam přijíždí mladí lidé z celé země…

Letos se ale těsně před zábavou pod hladinou jezera rozestoupí dno a k hladině míří piraně, které se pouští do první oběti. Poté se setkáváme s Jakem a Kelly, starými kamarády, kteří v podstatě náhodou dostanou na jachtu, kterou si pronajal jakýsi Derik- režisér lechtivějších filmů. Jake, který se má ten den postarat o své dva mladší sourozence, mu má dělat průvodce po nejhezčích místech na jezeře a Kelly se u toho nachomítne a přidává se. Po domluvě se sourozenci vyplouvají na jezero a akce začíná.

Tou dobou jsou nalezeny ostatky muže a rozjíždí se pátrání po příčině jeho smrti. Šerifka zavolá specialisty, aby se do jezera potopili a zjistili, co se muži stalo, jenže ti jsou napadeni obřími piraněmi. Příčina je tedy jasná a je na řadě začít s nimi bojovat. Mezitím se Jake a Kelly začínají na Derikově jachtě sbližovat a jsme svědky prvních natáčení Derikova nového filmu. Náhodou jsou nuceni zachraňovat Jakeovy sourozence, kteří si vyjeli na loďce a zůstali na ostrově. Poté, co jsou všichni v bezpečí na jachtě, se piraně vydávají směrem k místu, kde několik tisíc mladých lidí užívá prázdniny jak se patří. Hned po prvním útoku na jednoho z nich tady vypukne panika a v nepřehledné situaci umírá spousta z nich.

Další záletka vzniká, když Derikova jachta narazí na korál a začne se potápět. Kelly uvízla v podpalubí, Derik spadl do vody a po útoku piraní přišel o půlku těla. Jake volá matce- šerifce a ta se jim hned vydává na pomoc. Na konec příběhu se už podívejte sami. Musim uznat, že i když je poměrně překvapivý, tak mě docela zklamal, ale na to už si udělejtě vlastní názor.

httpv://www.youtube.com/watch?v=aSDPXuGEe4Q


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup

Tags:  

Leave a reply