PUSTINA

  • Horor/ thriller
  • Velká BritánieB/ 2006/ 93min
  • Režie: Michael J. Bassett
  • Hrají: Sean Pertwee, Alex Reid, Toby Kebbell, Richie Campell, Karly Greene, Brian Bache, Lenora Crichlow, John Travers

Ocitáme se ve výchovném zařízení, kde jsou samozřejmě takoví ti „bossové“, kteří šikanují ty slabší. Hned na úvodě je sem přivezen nový mukl, který už od pohledu vypadá, že se nedá, ale jelikož se do ničeho neplete, tak ho prozatím přehlížejí. Druhý den ráno se vzbudí a uklouzne v kaluži krve, kterou tu po sobě zanechal právě šikanovaný hoch, který si raději podřezal žíly, než aby to trpěl dál.

Otec zemřelého so přijíždí pro synovy zbylé věci. Spolubydlící na pokoji jsou obviněni z jeho zavraždění a jako trest jsou odvezeni s jedním velitelem na ostrov, kde není ani noha, kde budou bez teplé vody, bez ravidelného jídla, postele a tepla. Jenže se to celé začne brzy komplikovat.

Najdou mrtvého muže, pokousamého od psů. Z jeho zavraždění obviní právě nejnovějšího mezi nimi. Ten se sice hájí, že to neudělal, ale marně. Brzy na to se tu objevuje skupina holek, které jsou také z nápravného zařízení a mají tu něco jako kurz přežití. Jejich velitelé se domluví, že zavolají pomoc a vrátí se na pevninu. Jenže zjišťují, že mobil je pryč. Spolčí se tedy v táboře dívek a obviněného přivážou ke stromu, odkud nemůže nikomu ublížit.

Druhý den jde jeden z chlapců pro vodu. Po chvíli ho začnou hledat další dva, protože se nevrací a zjišťují, že je mrtvý. Na velitele chlapeců začne někdo střílet šípy, které ho připevní ke stromu. Ostatní se rozutečou. Velitel poté poslouží jako večeře pro psy, kteří se zde zničeho nic zjeví po zaznění píšťalky.

V tu chvíli začíná boj o přežití v pustině, která je několik desítek kilometrů od pevniny. Všichni se rozhodnout držet se spolu,ale pomůže jim to?

Další snímek, který ukazuje to, jak se každý vykašle na ostatní jen aby sám přežil. Myslím, že filmů s tímto tématem- boj o přežití, už bylo natočeno více než dost. Možná by to chtělo úplně nový námět, něco co tu ještě nebylo…

httpv://www.youtube.com/watch?v=gpxI-VKN-DI


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup

Tags:  

Leave a reply