Dědictví, o které nikdo nestojí

V roce 2008 náhle zemře Archer Monroe (Patrick Warburton), patriarcha bohaté a mocné politické rodiny v New Yorku.

Archerův majetek je rozdělen mezi jeho rodinu: Catherine (Connie Nielsen), jeho manželka; William (Chace Crawford), jeho syn, politik ucházející se o znovuzvolení; a Lauren (Lily Collins), jeho dcera, manhattanská okresní prokurátorka. Soukromý rodinný právník Harold Thewlis (Michael Beach) dává Lauren zprávu od jejího otce, která ji vede do tajného bunkru pod rodinným majetkem, kde najde cizince (Simon Pegg) drženého v zajetí. Muž se identifikuje jako Morgan Warner a říká, že je vězněn třicet let.

Na povrch vyplave dávné tajemství

Zatímco Morgan spí, Lauren vezme vzorek jeho otisků prstů a pošle je k identifikaci. Morgan tvrdí, že byl kdysi přítelem a obchodním partnerem Archera, až do jedné noci, kdy řídili opilí a nakonec zabili chodce. Na Archerovo naléhání kryli zločin, než Archer vzal Morgana do zajetí, aby mu zabránil odhalit vraždu. V uplynulých letech Archer zacházel s Morganem jako se svěřovací vrbou a prozradil mu mnoho ze svých tajemství.

Morgan nasměruje Lauren na místo, kde je pohřbeno tělo chodce. Lauren také sleduje Morganovy stopy a najde Archerovu dlouholetou milenku, se kterou měl syna, a také důkazy, že Archer platil úplatky, aby jeho děti byly zvoleny do veřejné funkce. Lauren se nakonec rozhodne Morgana osvobodit, a nařídí Haroldovi, aby založil bankovní účet a pronajal soukromé letadlo, aby Morgan mohl zmizet.

Laureniny otisky prstů se vrátí se shodou a soubor se odešle do domu Monroů. Catherine najde složku a je vyděšená svým zjisštěním. Morgan je ve skutečnosti „Carson“. Lauren také zjistí, že Harold byl zavražděn, a než se vrátí do domu Monroů, Carson unese Catherine a vezme ji do bunkru.

Carson si podmanil Lauren a ukázalo se, že před třiceti lety omámil a znásilnil Catherine a Archer vzal Carsona někam. Carson byl zodpovědný za Archerovu smrt, s použitím jedu, který na něj Archer zamýšlel použít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup