Krvavá nevěsta: Hororová komedie o hře na schovávanou při svatební noci

Hororový kolektiv Radia Silence vykouzlí svatební noční můru, nevěsta zjistí, že ji její nová rodina chce zabít.

Grace je osiřelá mladá dívky, která neměl v životě příliš štěstí, proto je šťastná, když konečně najde toho pravého, který ji požádá o ruku. Alex Le Domase je snem mnoha dívek, přitažlivý, zajištěný, pocházející z bohaté rodiny. Rodina Alexe získala svůj majetek vymýšlením a prodejem deskových her. Grace se nemůže dočkat, až se stane součástí rodiny, kterou sama nikdy neměla.

Hra na schovávanou může začít

Někteří členové rodiny nejsou z Grace nadšení, ovšem ta je natolik zaslepená svým štěstím a láskou k Alexovi, že nic z toho nevnímá. Když proběhne obřad, konečně se dočká chvíle, kdy je oficiálně přijata do rodiny, ovšem pod jednou podmínkou. Jelikož se rodina zabývá vymýšlením her, musí si Grace vylosovat jednu hru, kterou si s ní rodina zahraje. Grace si vylosuje známou „hru na schovávanou“.

Není hra jako hra

Hra na schovávanou v podobě šílené rodiny rozhodně není obyčejnou dětskou hrou. Ve chvíli, kdy Grace odříkává pikolu, začne se rodina i služebnictvo vybavovat různými zbraněmi – řezné, sečné, střelné. Krvavý hon na Grace může začít. Nevěsta musí musí být dobře schována do svítání nebo skončí na hromadě s ostatnímu mrtvolami.

I když zpočátku Grace netuší, co na ni rodina chystá, rychle pochopí, že se stala cílem lovu a rozhodně nedá svou kůži lacino.

Mezi příbuznými nakonec najde spojence v podobě Alexova bratra Daniela. Alex netušil, co rodina na Grace připravila a je celou dobu uvězněný. Daniel chce osvobodit Alexe i Grace a pomoci jim ke společnému úprku. Plány mu však překazí jeho žena Charity.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup