HALLOWEEN: ZMRTVÝCH VSTÁNÍ

  • Horor/ thriller
  • USA/ 2002/ 94min
  • Režie: Nick Rosenthall
  • Hrají: Jamie Lee Curtis, Brad Loree, Busta Rhymes, Bianca Kajlich, Sean Patrick Thomas, Katee Sackhoff, Luke Kirby, Thomas Ian Nicholas, Ryan Merriman, Tyra Banks, Natassia Malthe, Gary J. Tunnicliffe, Rick Rosentha

Skupina mladých lidi- studentů, je vybrána do nové reality show…

Jejich úkolem je strávit noc ve strašidelném domě masového vraha Michaela Meyerse, který údajně zabil několik desítek lidí. Studenti jsou nadšení. Je to pro ně příležitost zviditelnit se a hlavně si přivydělat. Vydávají se tedy do studia, kde je o každém z nich natočen malý spot.

Potom jsou seznámeni s jejich úkolem a s tím, že každý jejich krok bude živě vysílán ven. K tomuto účelu slouží i kamery rozmístěné po celem domě, i na samotných „hercích“. Každý z nich dostane soukromou kameru, kterou si upecní jako sluchátka na hlavu. Vše je připraveno a show může začít.

Sudenti vstupují do domu a v zájmu veřejnosti prozkoumávaji pokoj po pokoji a vzájemě se straší strašidelnými historkami. Dělají si srandu jeden z druhého. Někteří si pro uvolnění dají bong, jiní jdou prozkoumat sklep a tam na ně přijde touha po sexu. A při „tom“ náhodou najdou místnost, kde se Michael pravděpodobně několik let skrýval. Kdomě zbytků jídla v podobě krys a matrace na spaní, však neobjeví nic důležitého. Za chvíli to začíná být nudné, když se objeví sám Michael a začne pravá nočni můra.

Mě osobně se tento horor velice líbil. Sice je to klasický případ boje o přežití, ale líbí se mi, jak naše v podstatě hlavní hrdinka komunikuje se svým Dekardem a ten jí zachrání život. Sice je škoda, že se nakonec nepotkávají tváří v tvář, ale i tak se řadí mým oblíbenějším hororům 😉

httpv://www.youtube.com/watch?v=Qwt_Qx4OQE4


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup

Tags:  

Leave a reply