Kořist ocení milovníci akčních hororů

Rádi byste se podívali na horor, u kterého si ani na chvíli neodpočinete? Quentin Tarantino označil film Kořist za jeho nejoblíbenější film v roce 2019, což je jeden z důvodů, proč byste tento snímek neměli vynechat ani vy. A o čem to celé je?

Hrozba hurikánu

Film vás zavede do poměrně vyhrocené situace na Floridě. Právě na ni se totiž žene jeden z největších hurikánů za posledních pár desítek let. Hlavní hrdinka plavkyně Haley Kellerová (Kaya Scodelario) se vydává právě do oné uzavřené zóny na Floridě. A jaký k tomu má sakra důvod? Za návštěvou Floridy v takto nevhodné situaci totiž stojí její otec (Barry Pepper), který se jí neozývá a ona o něm nic neví. Proto se vydává na kontrolu a nachází zde více, než by čekala.

Na návštěvě

Návštěvy rodičů probíhají zpravidla poklidně s čajem či kávou v ruce, Haley však přichází do pomalu se pod vodou potápějícího domu. Celá oblast je již evakuována, a tak se do dobrodružství v podobě hledání svého otce vydává sama. Objeví jej již v částečně zaplaveném sklepě, navíc v bezvědomí a zraněného. Myslíte, že otec jen zakopl, když šel ze schodů a zranil se? Bohužel se za zraněním ukrývá mnohem víc.

Nestaňte se kořistí

Haley a jejímu otci začíná jít o život. Ve vodě se totiž skrývají nezvaní hosté, kteří se o otcova zranění postarali. Problémem začíná být nejen blížící se hurikán a stoupající voda uvnitř domu, ale i zdejší aligátoři, kteří se díky tomu dostali i do míst, kde by se jinde pohybovali jen těžko. Haley se ovšem dostává do patové situace, voda v domě se rozšiřuje a ona hledá suchá místa, která ji udrží alespoň na chvíli v bezpečí. Musí si vybrat, utopí se, nebo se nechá sežrat při pokusu o záchranu sebe a svého otce? Sledujte snímek až do konce a uvidíte, jak tato akční podívaná skončí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup