Tiché místo vás dostane svou atmosférou

V anglickém originále A Quiet Place je kombinací hororu, thrilleru a sci-fi, které vás ihned připoutá k sedačce svou atmosféru. Těšit se můžete na napětí, skvělé herecké obsazení, zajímavý námět i překvapivé zvraty. O čem však Tiché místo je?

Jsou tady!

Lee a Evelyn Abbottovi žijí spolu se dvěma dětmi. Jejich domov však není úplně normálním, a to ani svět, ve kterém žijí. Na planetu Zemi totiž přišli tzv. Oni, o nichž nikdo přesně neví, kdo jsou. Jedná se o jakési mimozemské nestvůry, které mají ovšem mimořádně vyvinutý sluch. Stačí drobné zapraskání a jsou u vás, aby vás na první dobrou spořádaly. Abbottovi tak žijí ve speciálně upravené podzemní části svého obydlí na rozlehlé farmě, snaží se příliš nevycházet ven a především nedělat žádný hluk.

Ani slovo

Výhodou této rodiny je také to, že nejstarší dcera Regan je neslyšící a rodina se dokáže dorozumívat s pomocí znakové řeči. I přes veškerá opatření se však rodina musí vydat čas od času ven, což sebou nese opravdu velké riziko. Stačí nepatrný zvuk a všudypřítomné příšery se přiblíží se zájmem zabít nejen hlavní hrdiny. Těšit se tedy můžete na napjaté scény a dávku adrenalinu.

Tichý porod

Největší výzva však čeká na Evelyn, která je těhotná a její porod se nezadržitelně blíží. Jak však porodit bez jediného zvuku, navíc udržet novorozené dítě potichu? I na takovéto zapeklitosti se můžete těšit. A to není vše… Přežije rodina v naprosté tichosti, nebo ji čeká hlučná smrt? Film je z roku 2018, takže by neměl být žádný problém pustit si jej také doma.

Zajímavost

Scénář, režii i jednu z hlavních postav má na svědomí John Krasinki, který je zároveň reálným manželem Emily Blunt. Nejenže si tedy celý film zrežíroval, ale také odehrál a zároveň si užil natáčení se svou ženou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup