Krvavá nevěsta se pouští do riskantní hry

Představujete si váš svatební den jako jedinečnou událost, na které se sejde celá rodina, všichni se budou radovat a vy budete šťastní? Přesně takovou svatbu si vysnila i Grace, která se má provdat za úspěšného Alexe. Ne vždy se ovšem realita shoduje s tím, co jsme si vysnili a i svatba nakonec může dopadnout hororově.

Ready or Not

Tak zní původní název hororu, jehož hlavní hrdinkou je mladé osiřelé děvče Grace. Právě tuto dívku čeká svatba, která ji má naprosto změnit život, avšak v trochu jiném smyslu, než se na první pohled může zdát. Jejím manželem se má stát úspěšný Alex Le Domase, jehož rodina své jmění získala díky navrhování a prodeji deskových her. Grace je do něj po uši zamilovaná a skrze růžové brýle jaksi nevidí, že jeho rodina není tak úplně obyčejnou. Po svatbě si na ni připravili překvapení, o kterém sem mladé Grace ani nezdálo.

Schovej se!

Rodina si s Grace plánuje hraní velmi specifické hry na schovávanou, díky které má potvrdit, že má právo na to, aby se stala členkou nové rodiny. Bohužel se nejedná o žádnou nevinnou dětskou hru, ale hru pro tvrdé dospěláky. Členové rodiny totiž ke hře nevyužívají postavičky, kostky a hrací pole, ale zbraně. Cílem hry je, aby se nevěsta schovala a do svítání ji nikdo z rodiny nenašel. To by ji mohlo stát nejen výhru, ale také život.

Karty se obrátí

Zprvu vyděšená Grace hledá vhodné úkryty před lovci v podobě nových příbuzných. Tato strategie by však nebyla výherní, a tak Grace brzy pochopí, že aby přežila, bude se muset bránit a nenechat se nejen chytit, ale také zabít. Čeká ji tak opravdu jedinečná krvavá svatební noc.

Trochu netradiční námět v hororu, kterému však nechybí dostatek vtipu. Tato „domácí vyvražďovačka“ je skvělým odpočinkovým filmem, který propojuje žánr hororu a komedie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup