ZMEŠKANÝ HOVOR

Horor/ mysteriózní/ thriller

USA, Japonsko, Německo/ 2008/ 83min

Režie: Eric Valette

Hrají: Shannyn Sossamon, Edward Burns, Ana Claudia Talancón, Ray Wise, Azura Skye, Johnny Lewis, Jason Beghe, Margaret Cho, Meagan Good, Rhoda Griffis, Ariel Winter, Randy McDowell

[Rating:3.5/5]

one missed call

A máme tu další snímek na motivy známého Kruhu. Tentokrát se však nejdná o vraždící videokazetu, ale o mobilní telefony. Film začíná na party, kde je Beth se svým kamarádem, který se rozešel s přítelkyní, ale lituje toho. Jí ale přišel záznam o zmeškaném hovoru, který je uskutečněn druhý den večer v konkrétní čas. A na videu i vidí, co se ten čas stane.

Vyděšená opuští party a druhý den večer volá Beth, že má strach a jestli by se mohli sejít. Beth vybíhá z domu a běží jí naproti, ale přichází pozdě a stává se svědkem její smrti. Po její smrti přichází ta samá smska s videem a časem smrti právě Bethininu kamarádovi z party. I on je vyděšen a i on zemře „podle předpovědi“. Beth jde na policii, ale tam jí samozřejmě nikdo nevěří. Jen jeden policista Jack, se vydá pátrat na vlastní pěst, protože za stejných okolností zemřela i jeho sestra.

Bethina spolubydlící se Beth svěří, že obdržela tutéž zprávu. Netají se tim, naopak to řekne všem ve škole a ti si pak z jejího telefonu mažou svá čísla, aby jim nemohla napsat. Poté telefon ničí. U dvěří jejich domu se ale objevuje muž z televize, kterého její příběh zaujal a chtěl by v přímém přenose zkusit něco jako vymítání ďábla.

A tady se celý děj začíná komplikovat a zároveň se dovídáme, jak to celé vzniklo a proč se to děje. Celkově je film spíše průměrný, ale místy je i napínavý a v jednu chvíli jsem se i trochu bála. Takže si myslím, že každý „strašpytlík“ by ho měl zvládnout celkem v pohodě 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=I1F7hJNsi5M


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup

Tags:  

Leave a reply