UPÍRŮV POMOCNÍK

  • Horor/ akční/ fantasy
  • USA/ 2009/ 108min
  • Režie: Paul Weitz
  • Hrají: Salma Hayek, John C. Reilly, Josh Hutcherson, Chris Massoglia, Jessica Carlson, Ken Watanabe, Willem Dafoe, Ray Stevenson

Příběh o úpírech a vampírech, bojících proti sobě za dobro se odehrává kolem dvou chlapců, Darrena (který miluje pavouky) a Steeva (který je uchvácen upíry), kteří se jednou v noci jdou podívat na zrůdy do potulného cirkusu. Jenže tam během vystoupení vtrhne jejich učitel s dalšími dopělými a zrtropí zde scénu. Chlapci utíkají, protože nechtějí, aby je někdo viděl a Darren se schová do pokoje jednoho z účinkujících, kde najde velkého modrofialového pavouka.

Neodolá a pavouka ukradne. Jenže vlastník pokoje se vrací a tak se Darren schovává do skříně. Rozley (majitel pavouka) a jeho přítel se baví o zahájení války mezi upíry a vampíry, když tam přijde Steeve a snaží se Rozleyho přesvědčit, aby ho taky proměnil v upíra, že jeho život nestojí za nic.

Jenže Rozley ho pošle pryč a tím na sebe v podstatě ušije bič. Souhrou náhod se stane poloviční upír z Darrena a stěhuje se do cirkusu, kde se zamiluje do opičí ženy. Jenže ani Steeve nemešká a nechá se proměnit ve vampíra. Vše jde docela dobře a bez problémů, dokud se Steeve a Darren nepotkají a nebojují spolu.

Docela pěkně provedený filmový kousek, na který by se mohli koukat i bojácnější děti, protože tu nejsou žádné nepřístupné scény, snad jen mrtvé a zkrvavené krysy a zdeformovaný pas jednoho ze zrůd, který je v záběru asi 3x, ale jen na pár okamžiků… Doporučuji hlavně těm, kdo mají rádi fantasy

httpv://www.youtube.com/watch?v=93FNs4lDgeI


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup

Tags:  

Leave a reply