Vřískot vás dostane i po dvaceti letech!

Jste milovníci hororů? Sedíte večer sami v obýváku a přemýšlíte, co si dnes večer dopřejete za porci hrůzi? Zkuste se vrátit k hororové klasice a dopřát si více než dvacet let starý Vřískot z roku 1996. Vždyť hororová klasika bývá leckdy rafinovanější a dechberoucí než béčkové novinky na poli hororů.

 

Klasický klídek

Jako vždy se vše na začátku zdá být klidné. Klidné městečko, klidní obyvatelé, pocit klidu, který vám brzy něco naruší. Tak začíná také vříškot. V jednom městečku v Kalifornii, kde se nikdy nic neděje, prožívá svůj příběh studentka Casey Beckerová. A co s ní? Právě ona je první objetí podivného zabijáka. Děsí vás zazvonění telefonu během sledování hororu či zvonek u dveří? Casey zažila něco podobného. Během telefonní hry, kterou na ni skrytý maniak přichystal, totiž přišel o život její přítel a následně i ona.

 

Kdo je další?

Klidné městečko tak zažívá šok. Klídek střídá rozruch a malé městečko Woodsboro se noří do strachu a podezření. Otázkou zůstává, je na řadě někdo další, nebo měla být Casey jedinou obětí? Na tuto otázku dostanete odpověď v zápětí. Sidney Prescottová je středoškolačka, která má být onou další obětí. Napadení, které ji přichystá maskovaný maniak však přežije. Sidney je následně pozvána na párty, která se změní na boj o holý život. Zde vrah pozabíjí několik občanů. Sidney utiká….

 

Kdo je vrah?

Horor vás nutí přemýšlet, kdo je vrah? Proč to dělá? Kdo bude další? Matka Sidney Prescottové byla před více než rokem také brutálně zavražděna šílencem, který používal podobné hry a aktivní reportérka Gale Wheaterosvá má za to, že jde o stejného maniaka. Je tedy muž, který čeká ve vězení na rozsudek nevinný? Kdo je onen zabijákem se sklonem k psycho hrám? Najde se vrah dříve, než se dostane k Sidney? Zkoukněte horor a uvidíte!

 


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup