Stranger Things 3

Stranger Things je již kultovním seriálem, který v roce 2019 vrací diváky do osmdesátých let, nabitých neony, retroatmosférou a komercí, která ještě neměla žádné zábrany.

Do třetice všeho zlého

Pokud znáte sérii Stranger Things, pak jistě víte že sleduje partu několika dospívajících dětí, které se v předchozích dvou dílech museli postavit příšerám ze světě Upsidedown, které terorizovali jejich kamarády i celé městečko Hawkins.

Tuto partu dětí sleduje i třetí série, ovšem s tím jak nám děti dospívají, začínají řešit stále dospěláčtější obtíže. Co se však nemění je problém, který se neustále vrací a to příšery ze světa Upsidedown, které tentokráte číhají pěkně v záloze a nechávají za sebe dělat špinavou práci obětmi, které svedou na zcestí.

Stejně jako v předchozích sériích, i třetí se podařilo naprosto perfektně zachytit onu retroatmosféru, kterou na tomto seriálu tolik milujeme. Vše je dotaženo do naprosté dokonalost, od účesů a oblečení až po interiéry i exteriéry ve kterých se natáčelo.

Samotný děj filmu však není tolik temný jako předchozí dva, což nás trochu mrzí. Než by o strašidelné scény byla nouze, ovšem vtip zde nyní přeci jen trochu více převládá a my si nejsme jisti, zda je to úplně dobře. Nicméně máme ze seriálu velmi dobrý pocit jsme rádi, že se návštěva městečka Hawkins opět tak moc povedla.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup