MEG: Monstrum z hlubin

Letní kino, popkorn v ruce a vypnutý mozek. To je vše čím se potřebujete vybavit pokud budete chtít zkouknout další snímek s obrovským žralokem, který se rozhodně zničit celou planetu.

Čas na žraloky

Film se točí okolo nebojácného kapitána Taylora, kterého si ve filmu vystřihl Jason Statham, který tomu dodal tu pořádnou šťávu. Kapitán musel před několika lety zbaběle prchnout ze dna Mariánského příkopu, kde zanechal celou svou posádku. Důvodem byl útok neznámého tvora, který se po letech vrací. Z podivné příšery se vyklube prehistorický magalodont, tedy přerostlý žralok velký jako pět krav stojících na sobě.

Kapitán Kormorán dostane, coby jediná osoba na planetě, která ví, s čím má tu čet, šanci MEGa dostat a ukázat mu, že potomci primátů stojí na vývojovém žebříčku nad rybami oprávněně. Otázkou však je, zda má vůbec proti takové bestii šanci.

Dejte mu šanci

Tenhle film snad vším co má do světa křičí, že je béčkový. Do kina na něj jdete jen proto že nemáte zrovna co na práci, nebo proto, protože je tam klimatizace. Jenže na konci filmu s překvapením zjistíte, že jste nakonec vlastně neviděl ani tak špatný spektákl.

Herecké výkony jsou poměrně dobré, filmové efekty kvalitní a dějová linka, i když dost předvídatelná baví jak jen může. Ze Stanthama padá jedna hláška za druhou a i velký MEG má co nabídnout. Je sice pravdou že míra absurdity scén s koncem filmu jen a jen stoupá, ovšem i přesto je film zábavný a atmosféra vás dost slušně pohltí.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup