Hororvé Kalasiky: Věc

Věc patří mezi naprosto klasické hrůzu nahánějící snímky z ledové prostředí Antarktidy. A i přesto, že je film starý více jak 25 let, a některé momenty jdou dnes již úsměvné, pořad patří do kategorie snímků, u kterých budete skutečně vystrašeni.

Snímek pojednává o vědecké základně na Antarktidě, která si žije svým každodenním životem. Jednoho dne se však nad základnou přežene vrtulník norských kolegů, kteří vše vysvětlí jako hon na psa. Již to vzbuzuje určité otázky, a proto se vědci ze základny rozhodnou, že psa najdou sami. Bohužel však netuší, že se nejedná o psa normálního, ale o hostitele podivné mimozemské formy života, která přežívá právě díky hostitelství, za pomoci kterého se neustále vylepšuje a nebojí se ani se svými schránkami dělat různé pokusy a experimenty.

A právě tato Věc si vybere za své nové hostitele obyvatele vědecké základny. Problémem je, že nikdo nikdy netuší, kdo, a nebo dokonce co, se může stát hostitelem této Věci. Proto není radno věřit nikomu a ničemu. Věc si postupně bere za oběti jednotlivé členy celého týmu a jen na hrstce vyvolených zůstane, aby jí čelili tváří v tvář.

Dokonalý film s velmi mrazivou atmosférou, který je plný nečekaných zvratových momentů a okamžiků. Děj vás vtáhne a již nepustí. A vy budete nutně potřebovat vědět, kdo zrovna věcí je a co se děje. Skvělý film, který doporučujeme všem fandům klasického mysteriózního hororu se špetkou mimozemského tajemna.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup