Chata v horách

Horor, který zprvu působí jako klako film plný přitroublých klišé se nakonec změní v něco, co jste nečekali.

Trochu jinak

I tak by se dal popsat snímek Chata v horách, který vypráví o skupině několika teenagerů, kteří se rozhodli strávit několik dní v opuštěné chatě v horách. Nejzapadlejší místo daleko od všech je perfektní přiležitostí pro bubáky jak tuto partičku postrašit. Jenže tentokrát jsou ti bubáci trochu jiní než byste čekali. Parta přátel totiž netuší, že jsou celou dobu svého pobytu sledování kamerami a na první pohled stará chata je prošpikována elektronickými technologiemi.

Celá chata je totiž malou pokusnou laboratoří, kde několik vědců připravuje pro tuto trhlou partu zážitek, na které asi nikdy nezapomenou. Romantická chata se tak velmi rychle změní v krvavé lázně, ze kterých ovšem není úniku.

Počkej si na konec

První půlka filmu na vás bude rozhodně působit jako klasický horor, ve kterém je zapotřebí vyvraždit všechno, co se hned. Ovšem druhá půlka, to už je úplně jiné kafe. Film do diváka neustále ironicky rýpe a upozorňuje na tradiční žánrovou tupost.

Jedná se tak o naprosto skvělý bonbónek, který vás bude neskutečně bavit a který si užijete. Očekávejte od tohoto filmu, co chcete, ale stejně nakonec dostanete něco úplně jiného, ale hlavně lepšího! Neustále se totiž budete vést na vlně nelogičnosti, humoru a naprosté šílenosti, která nás osobně velice bavila.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup