Buďte potichu!

Očekávaný snímek Tiché místo v hlavní roli s Emily Blunt a Johnem Krasinski, který snímek také režíroval. U tohoto snímku prožijete opravdové napětí. Nečekejte zde duchy, zabijáky, ani démony, ale „něco“, co se hlavní hrdiny bude snažit po celou dobu zabít.

Ani muk

Při sledování tohoto snímku zažijete opravdu tichý prožitek, který však bude prosycen napětím. Hlavními postavami hororu jsou Lee a Evelyn, kteří se snaží vychovávat své tři děti. Žijí na opuštěné farmě. Na planetě spolu s nimi žijí „oni“. Něco, o čem nikdo neví, co je. Tím nejcharakternějším je pro to „něco“ dokonale vyvinutý sluch, díky kterému dokáží nalézt každou živou bytost. Základním pravidlem přežití se tedy stává nevydat ani hlásku, žádný zvuk, který by mohl podezřelé „ono“ přivolat. Jakmile totiž uslyší jakýkoliv zvuk, začnou hledat zdroj zvuku, který chtějí jednoduše zničit.

Ještě žijeme!

Abottovi jsou jednou z mála rodin, která ještě stále přežívá, a to především díky tomu, že se dokázali přizpůsobit podmínkám, které si pro ně „ono“ připravilo. Dorozumívají se mezi sebou znakovou řečí, nejen proto, že nesmí vydat ani hlásku, ale také proto, že jejich nejstarší dcera Regan je neslyšící. Rodina se ukrývá na odlehlé farmě, ke které vede písečná cesta, kterou si rodina vytvořila, aby se mohla k domovu neslyšně dostat. Zajistili si však i další řádku opatření, která je mají ochránit. V jejich domově nechybí zvukově izolovaný sklep, stopy na parketách, které musíte kopírovat, aby nezavrzaly, kostky házejí jen na koberec a nikdy nemluví. Tak se rodina snaží přežívat, ale potkává ji řada potíží a problémů.

Křik narozeného dítěte

Rodina si po celou dobu snímku zažívá perné chvíle. Děti prostě občas omylem něco rozbijí či spustí, a to vydává zvuk. Opravdová krize však nastává ve chvíli, kdy se blíží Evelynin porod. Dokážete si představit rodit svého potomka bez jediné vydané hlásky? Užijte si v tomto filmu napětí a mistrný herecký výkon Emily Blunt a Johna Krasinského.

Latest posts by Vojtěch Sedláček (see all)