Horové filmy pro děti II

Pokud jste milovníky hororů, možná je čas, aby se jimi stalo i vaše dítko. Ovšem v rámci zachování jeho dobrého zdraví je zapotřebí na to jít pomalu a pozvolna. A přesně od toho tu jsou hororové filmy určené právě pro děti. Pro ty nejmenší špunty se hodí především kreslené a animované pohádky. Pro ty větší pak jemně hororové hrané filmy, které však děti budou milovat. A přesně na ně se nyní podíváme.

 

Strašidelný dům

strasidelny-dum-1-91468

Jak již název vypovídá, v tomto filmu se celý děj točí okolo jednoho starého domu, ve kterém tak trochu straší. Hlavního hrdinu zde hraje Eddie Murphy, takže o zábavu je postaráno, který se snaží mermomocí tento dům prodat, ovšem logicky se mu nedaří. Sám se proto se svou rodinou jde do domu podívat, ovšem zde je uvězní velká bouře a pak se začnou dít opravdu podivné věci. Skvělý film pro celou rodinu.

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery

scooby-doo-2-nespoutane-prisery-67163

Pokračování veleúspěšného příběhu o psovi a jeho zmateném páníčkovi, kteří nadevše milují psí krekry. Skupina přítel se opět dostane do potíží s příšerami, které však ve skutečnosti jsou někým zcela jiným. Za vším bude stát detektivní příběh, který je potřeba pořádně rozlousknout.

Rodina Adamsova

rodina-addamsova-49312

A nyní tu máme asi tu vůbec nejlepší strašidelnou klasiku. Kdo by neznal Adam´s Family. Kultovní film, který se líbí jak mladým, tak i dospělým. Zkrátka skvělý, jemně hororový film úplně pro každého. Co víc k tomuto filmu dodat.

Bojíte se tmy?

160228343_a6169c

Skvělý seriál obsahující krátké mysteriózní a jemně hororové příběhy, takže se na něj dá dívat v klidu i na etapy třeba před spaním. Každý příběh je originál a každý příběh přináší něco zcela nového, co vás překvapí. Skvělé vyprávění vás vtáhne do děje a už vás nepustí a vy budete chtít stále víc a víc.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup