Horory natočené podle skutečnost I.

Asi víte, že jakmile se před filmem objeví věta natočeno dle skutečných událostí, hned začne být děj celého filmu mnohem hlubší a vážnější. Ten největší problém však nastane v momentě, kdy se tato věta objeví na začátku hororového filmu. Bohužel, nebo možná bohu dík, několik takových hororových snímků skutečně vzniklo. A svým dějem nejsou vůbec hezké.

Střet (2007)

Tento snímek má na svědomí režisér Stuar Gordon. Film pojednává o mladé dívce Brandi, které pracuje v domově důchodců a v noci se ráda chodí bavit. Ovšem při jednom z večerních dýchánků se jí vše vymkne z kontroly a ona srazí bezdomovce, který jí prorazí čelní sklo jejího vozu. Po snaze pomoci mu, se však rozhodne zcela jinak. Těžce raněného muže odveze k sobě domů, kde se rozhodne nechat jej zemřít.

Tento příběh se skutečně stal. Žena srazila bezdomovce, který byl na místě mrtvý. Vražedkyně si odjela pryč, ale nedošlo jí, že existuje něco jako kamera, díky které pak dostala několik desítek let vězení.

V zajetí démonů

Zatímco předešlý námět byl spíše ze života, námět tohoto filmu je přímo z pekla. Režiji tohoto hororu udělal James Wan. V jednom domě v Amityville se dějí velmi prapodivné věci. Proto se sem vydají vyšetřovatelé paranormálních jevů, kteří chtějí pomoci obyvatelům domu. Nicméně velmi neúspěšně a sami se dostanou rychle do nesnází.

Základem snímku je pravdivý příběh vyšetřovatelů Eda a Lorraine Warrenových, kteří skutečně v jednom z domu bojovali se zlem, aby pomohli jedné rodině.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup