Bloody Xmas 2013 – Bloody Workshop

Vychutnáváte si  horory doma u televize a už vás to nebaví? Nesmutněte, nejste jediní! Zvedněte zadek z gauče a vyražte ven na Bloody Xmas!

Kdy: 15.-17.11. 2013

Kde: Chotěboř, hotel Fantazie

Cena:  80-300Kč (což za takovou zábavu není příliš)

BW

O co se přesně jedná?

V první řadě si tu můžete užívat projekce filmů dlouhých i krátkých, podívat se na pár obrazů, poslechnout si koncert. Také tu najdete pestrý fanouškovský program a hernu plnou her nejen na počítač či konzolí, ale i hry karetní a deskové. To vše samozřejmě na téma hororu. Poznáte plno nových lidí zajímající se o dané téma a trochu přičichnete i k té české hororové scéně.

Chcete vědět více? Mrkněte na jejich oficiální web.

 

Co ale považuji za důležitou věc a na co jsem chtěla především upozornit, je letošní plánovaný Bloody workshop. Pokud máte filmové ambice a chcete se někde projevit, máte možnost. Dostanete prostory, herce (pokud je s sebou mít nebudete), maskéry, kameramana a 3 minuty volného prostoru.

Na vše je ale potřeba peněz, nebudeme si nic nalhávat. Více informací se dozvíte zde a zároveň zde můžete projekt finančně podpořit. Za váš příspěvek nedostanete jen nevkusný triko (jak bývá zvykem), ale naopak odměny potěšující a zajímavý.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup