Sledujeme 4K filmy

Někdo by si mohl myslet, že se jedná pouze o nějaké fantastické označení typu filmů, ovšem 3D a 4K označení skrývá mnohem víc. 3D filmy se již dlouho snaží dostat do povědomí diváků a získat si místo v jejich srdci. Kupodivu ale filmy s trojrozměrným efektem až tolik lidí u srdce nevzaly. Ovšem 4K, to je něco zcela jiného.

Dokonalejší rozlišení pro ještě lepší zážitek

Zde se jedná o dokonalejší rozlišení filmového záznamu. Oproti Full HD jde o čtyřnásobné vylepšení. To už je znatelně lepší kvalita obrazu a na tu si mnozí diváci opravdu potrpí. Pokrok je opravdu znát, vždyť od HD rozlišení jsme se v poměrně krátkém časovém horizontu posunuli přes Full HD až k UHD (potažmo 4K). To je fantastické, protože to umožňuje poměrně výrazně zvětšit obrazovky televizorů bez zhoršení kvality obrazu.

V dnešní době už se točí filmy rovnou v rozlišení 4K, takže i ti, kteří si televizor s nejvyšším rozlišením pořídí, si mohou vychutnat film v té nejlepší kvalitě. Nejlépe se filmy nakupují on-line, nemusíte nikam chodit, z pohodlí vašeho oblíbeného křesla si vyberete, na jaké filmy máte náladu a jednoduše objednáte. Filmy vám dopravce doručí až domů, takže se nemusíte o nic starat.

Na koho se tedy obrátit? Doporučujeme vyzkoušet internetový obchod FilmnaDVD, který poskytuje ohromný výběr filmů všech možných žánrů. Mimo jiné zde samozřejmě najdete i 4K filmy. Máte-li chuť, na akční thriller, vyzkoušejte třeba Sebevražedný oddíl, Muže z oceli nebo třeba Bourneovy filmy. Nechybí ani pohádky, podívat se můžete v nejvyšším rozlišení na pohádku Anděl páně 2 nebo třeba na animovaný film Tajný život mazlíčků. Neváhejte, navštivte i vy internetový obchod FilmnaDVD a vyberte si filmy v UHD kvalitě pro vaše chvíle odpočinku.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup