Jack staví dům

Zabíjení jako umělecké dílo proč ne? Jack staví dům je skutečně krvavý horor, který není jen tak pro každého. Kdo však najde odvahu, dostane příděl skutečně poctivé severské řezničiny.

Jackův dům je na spadnutí

Jack působí jako obyčejný chlapík, ale má jedno tajemství a tím je jeho záliba v zabíjení. Nezabíjí však divokou zvěř, ale lidi. Zabíjení je pro něj uměleckým vyjádřením, které se snaží stále více přiblížit k dokonalosti. Využívá k tomu především svého velmi vysokého IQ, ovšem ani to jej však nemůže ochránit navždy.

S tím jak vražd přibývá, se kolem Jacka utahuje smyčka stále těsněji. Posedlost dokonalou vraždou je však silnější a je již téměř nadosah. Jack proto stále více a více riskuje. Podaří se mu nakonec docílit svého životního poslaní, nebo jej dopadne ruka zákona?

Nebuďte jako Jack

Film od režiséra Larse von Tiera jde opět za hranice akceptovatelného. Pokud budete tento film milovat a budete z něj nadšení, asi si budete muset sáhnout do svědomí a uvědomit si, že jste možná podobný případ jako Jack a to prostě nechcete.

Film plný úzkosti, provokace a absurdnosti demonstruje, jak karikatura lidské beznaděje může jednat ve světě, kterému nerozumí. Těmi vůbec nejzajímavějšími a zároveň nejhoršími scénami filmu jsou scény lovecké. Na premiéře filmu v Canes polovina sálu odešla v momentech dětského halali a vy to možná budete mít stejně. Kdo ví, lidský život je příliš krátký na to to nezkusit.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup