Mad Max: Kam dál?

Vše odstartoval film Max Max, snímek ve kterém byl max policistou v postapokalyptickém světě, který však ještě nevypadal tak příšerně jak byl vylíčen v nejnovější adaptaci. Cesty byly stále zpevněné asfaltem a jezdilo po nich několik mužů zákona, kteří se snažili udržovat pořádek.

Situace byla však již natolik neúnosná, že obyvatelstvo spíše odráželo útoky gangů, než aby jim čelilo. Právě jeden takový gang si nakonec políčil i na nebohého Maxe a z Maxe tvrďáka, se stal vyděděnec, který se není schopen socializovat v žádné skupině.

A není se ani čemu divit. Spolčnost tak, jak jí známe dnes se totiž rozpadla a přežili jen ti nejsilnější, tedy rozumějmě ti, kteří měli nejsilnější motory ve svých strojích. Max putuje tímto světem a snaží se o jediné, přežít, i když vlastně není jasné proč se tak snaží, ani co je jeho cílem. Jediné co víme, je to, že v něm stále zůstal kus dobrého policajta, který se nemůže srovnat s jakýmkoliv násilím na ženách, dětech, starcích a nemohoucích.

Co přesně přinese nový díl Mad Maxe ještě nevím, podle podtitulu Wastelands, tedy Pustiny však odhadujeme že bude opět plný honiček a vyprahlých dálav. Navíc se měl původně nést podtitul Furiosa, tudíž se tedy dozvíme trochu více o ženě, která byla druhou hlavní postavou posledního dílu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup