Addams Family

Kdo by nemiloval prapodivnou, ale neuvěřitelně roztomilou nemrtvou rodinku Addamsových. Tento příběh dostal již celou řadu zpracování a nyní se dočkal také své animované verze, která stojí za to.

Nemrtvá podívaná

Pokud vás vždy bavily strašidelné historky s notnou dávkou nadhledu, pak je rodina Addamsových tím pravým filmem i pro vás. Animovaný film vychází z klasické předlohy o rodině s temperamentními rodiči, kteří se milují až za hrob a dvou ratolestech, jejichž hlavní zábavou je neustálé vymýšlení, jak toho druhého sprovodit ze světa.

Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na další příbuzenstvo, kde nechybí strýček Fester, Ruka, což je prostě jen useknutá ruka a také nemrtvý sluha celé rodiny. Příběh nás zavádí na úplný počátek, kdy se z Addamsových díky svatbě stává rodina a oni jsou nuceni opustit své bývalé útočiště, kvůli rozlícenému davu. Nacházejí si jen pro sebe starý opuštěný palác, kde spokojeně vychovávají své děti.

Zlom však přijde v momentě, kdy zjistí, že nejsou tak docela sami, jak si mysleli. A do jejich životů se začnou vměšovat další osoby. To si však rodina nenechá líbit a celému problému se postaví velice svérázně a čelem.

Pokud se chcete se svými dětmi podívat na tu pravou hororovou pohádku, Addams Family rozhodně stojí za to! Jedná se o lehkou oddechovku, u které se budete bavit vy i vaše děti a ještě je můžete pomalu a zlehka zasvěcovat do svého oblíbeného hororového žánru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup