Instruktážní video Lovce Lidí

  • Horor / Drama / Komedie
  • Česko / 2010 / 54 min
  • Režie: Václav Štěch, Jan Šabinský, Lovec Lidí

Až doteď to byl pouhý mýtus a jedna z mnoha děsivých historek, která se vyprávěla po večerech u táboráku.

Nyní přichází filmová skupina Štěchýtowood se svým nezávislým dokument o legendárním Lovci Lidí, tajemném muži v masce putujícím křížem krážem po České republice. Reportér Shabba a kameraman Štěchýto tráví 3 dny v Kunratickém lese v Praze s tímto sériovým vrahem a točí ho při „běžném“ životě.

Ukázky lovu - použijte vše co se naskytne

Ukázky lovu - použijte vše co se naskytne

Ze začátku to může znít jako nějaký amatérský mix Záhady Blair Witch a Pátku 13, přesto tento film nabízí mnohem více. Je to horror s kapkou černého humoru z pohledu zabijáka a po několika minutách se přistihnete, že mu fandíte při vloupávání do domu, vraždění a podobně. Filmaři se ho nesnaží ukázat jako „vraždící mašinu“, ale jako podivínského a smutného samotáře, kterého k životu v lesích se svým otcem donutil komunistický režim. 54 minut střípků z Lovcova života se Vám po celém zhlédnutí spojí v jednu filosofickou myšlenku tohoto filmu – Lovec je opravdu legenda a tento film je jeho odkaz pro příští generace.

Chýše

Lovcova chýše

Dokument obsahuje 3 dny strávené s Lovcem, jeho zpověď, nahlédnutí do chýše a soukromí, Instruktážní video o lovu, číhání, boji na život a na smrt (vhodné jako sebeobrana pro holky před úchylama) a Lovcovo překvapení na závěr. V druhé polovině reportér „pouze“ rekapituluje vrahův život se svižnými záběry z uplynulých dnů a to je možná nejsilnější část filmu. Občas bych si přál lepší obraz i zvuk, při sledování mi ale došlo, že o tohle tu vůbec nejde.

Celý film online zde: Klikni

Trailer:
httpv://www.youtube.com/watch?v=FNY780pst_g


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup

Horror fans
Latest posts by Horror fans (see all)
Tags:  

Leave a reply