Co skrývá ulice Cloverfield 10?

Rok 2016 přinesl spoustu skvělých hororů a také horor Ulice Cloverfield 10. Sci-fi film s thrillerovými prvky byl režírován Danem Trachtenbergem. Hlavních tří postav se ujali herci Mary Elizabeth Winstead, John Goodman a John Gallagher Jr. Proč si tento horor pustit?

Jak to všechno začalo?

Mladá žena Michelle se jaksi nepohodne s přítelem Benem a prchá od něj, nasedá do svého auta a odjíždí. Rázem do ni naráží jiné auto. Michelle se probouzí celá pošramocená v podivném sklepě. Nohou je připoutána ke zdi. Načež k ní přichází dost zvláštní muž, Howard, který se chová vlastně celkem slušně. Co je však podivné, proč je Michelle ve sklepě, navíc přivázaná?

Vždy připraven

Howard seznamuje Michelle s tím, že  ji jednoduše zachránil život. Nejenže ji vytáhl z vraku jejího auta, ale ukryl ji ve svém bunkru, ve kterém jsou chráněni před nebezpečím, které na ně číhá venku. Zachránil totiž Michelle těsně předtím, než na Zem udeřila obrovská katastrofa, která zničila život na celé Zemi. Michelle se v Howardově bunkru seznamuje i s přítelem Howarda, který mu se stavbou bunkru pomáhal. Jak je však možné, že Howard o přicházející katastrofě věděl? Bůh ví.

Tak, nebo tak

Pojďme si však trochu přiblížit Michellinu situaci. Je v bunkru dvou podivínů, kteří jí tvrdí, že během toho, co byla tak trochu mimo, proběhla na Zemi totální apokalypsa, která všechno zničila a kontaminovala ovzduší. Věřili byste jim? Nebo byste si mysleli, že jste ve spáru dvou úchylů, kteří vás jednoduše chtějí zblbnout hloupou záminkou o ničivé katastrofě?

Co Michelle udělá?

Nyní je vše na Michellině rozhodnutí. Uteče a půjde ven? Bude snášet podivný stereotyp s dvěma cizími chlápky? Co je horší, z Howarda se začíná klubat pořádný magor. Kde je pravda? Začínáte být zvědaví?


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup