Rocky Horror Picture Show

Pokud vás baví parodie na něco, co je vlastně samo parodií, pak vás Rocky Horrror Picture Show bude rozhodně bavit.

Z trochu jiného soudku

Příběh této ztřeštěnosti vypráví o mladém páru, který uvízne na silnici kdesi v noci, neznámo kde, neznámo proč. V tísnivé situaci se začnou chytat každého stébla, které najdou a tím je kostel šíleného doktora Franka A Fertera, který jim nepřipraví ani trochu odpočinku. Je totiž transvestita a zrovna v době příchodu páru pořádá výroční shromáždění návštěvníků ze vzdálené a neméně šílené planety Transsexual galaxie Transylvania.

Jak už z popisku můžete pochopit, tento film je vším možným. Jedná se o filmovou adaptaci 25 let úspěšného britského muzikálu, který je naprostým kultovním hitem. Dělá si totiž srandu z těch největších klišé, které se objevují v klasických béčkových hororech.

Vše co si přejete na jednom místě

Jedná se o takovou noční můru s erotickým podkresem, který neuznává žádné hranice. Film sice může působit jako slátanina všech možných bizarních postaviček a podivných hudebních čísel, ale ve výsledku to je jedna velká ucelená jízda, která baví. Nechybí dekadence, nevkus, hloupé vtipy.

Film parádně balancuje mezi komediálními a hororovými prvky, spolu s dráždivostí erotického náboje. Pokud tedy máte rádi pořádný rokec, srandy kopec a občas rozepnutý poklopec, pak se na tento snímek rozhodně podívejte!


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup