První očista

Hororový snímek, při kterém budete chtít utíkat spolu s hlavními hrdiny. To je První očista!

Přežij!

Představte si poklidné místo, ve kterém se však děje něco velmi špatného, nikoho to však nevyvádí z míry, protože všichni ví, že přijde očista. Při ní musí několik vyvolených přežít 12 hodin, aniž by se je snažil kdokoliv zachránit, nebo jim nějak pomoci. Očista slouží k vybitá agrese a vyřízení všech otevřených účtů. Dnes večer to bude poprvé!

Nikdo netuší, co se bude dít, nikdo neví, kdo bude obětí, kdo bude lovenou zvěří a kdo lovcem. Všichni však jen tuší, že to rozhodně nebude hezký pohled. Na obětech je tedy být co nejvíce ve střehu, nevěřit nikomu, ani sami sobě a hlavně přežít!

Vše dovoleno

Vláda původně očistu naplánovala coby sociologický experiment, který by mohl pomoci snížit, v lepším případě zcela vymýtit kriminalitu. K experimentu si vytipovala jednu městskou čtvrť, která by se dala nazývat Peklem a v ní povolila zločiny. Celá oblast je prošpikována kamerami a všichni tak mohou v přímém přenosu sledovat zvráceno reality show, která však alespoň ze začátku diváky příliš netáhne.

Celá oblast, ačkoliv je plná gangsterů a úchylů je po vyhlášení očisty klidná, vrazi jsou totiž ostýchaví. Vláda však má řešení a tak do oblasti pošle několik velmi zarputilých propagátorů očisty, kteří všem ostatním ukážou, že násilí může být tento večer pácháno zcela beztrestně. My se tak staneme svědky několika příběhů, ve kterých budou jejich hrdinové na konci zcela jiní, než byli na začátku krvavých 12 hodin.

Film plný násilí a agrese spolu s opravdu realisticky vyvedenými nechutnými scénami není snímek pro každého. Je však nutno říci, že První očista se mnohem více zaměřuje na prvek strašidelna, než předchozí snímky této zvrácené série.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup