Venom

Máte chuť zajít do kina na něco opravdu temného? Pak vám možná padl do oka snímek Venom, který vás však možná překvapí.

Temnota v těle

Tom Hardy v novém snímku Venom sliboval z trailerů skutečně temnou podívanou o rozpolcení lidské duše a temnotě, v tom pravém slovy smyslu. Kdo šel na Venoma natěšený na pořádně hlubokou porci černoty, asi byl trochu zklamán. Z Venoma se nakonec vyklubal sitkom, který pobavil a hlavně zabavil.

Tom Hardy tentokráte v poměrně překvapivě komické roli skutečně září. Zatímco v Batmanovi či Mad Mayovi hrál skutečně temné charaktery, na kterých byste nenašli měkkého snad vůbec nic. Tentokráte je Hardy spíš trochu ňouma, který pořádně neví co se děje a když to konečně zjistí, Venom vystupuje už sám za sebe a dělá si s ním, co se mu zlíbí.

Velký potenciál

Celý film je samozřejmě jednou velkou honbou za dobrem a rozplétáním pravdy o vesmírných potvorách a pokusech na lidech. Nechybí celá hromada akce, velké množství vtipů a skvělá vizuální podívána. Ve snímku mají všichni velmi dobré herecké výkony. Jediné kdo se nám ve filmu příliš nelíbila, byla představitelka přítelkyně Hardyho Michelle Williams.

Snímek by se tedy dal označit jako velmi rozporuplný a ne každému mu sedne. Jedná se však o velmi příjemnou jednohubku, na kterou se však rád i zase někdy podíváme. I přesto jsme od filmu coby milovníci hororů čekali více a jsme trochu zklamáni. Protože potenciál extrémně temného filmu tu opravdu byl a to zejména v momentech, kdy tvůrci filmu slibovali že se bude jednat o konkurenta tolik temného Logana.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup