Neviditelný

Vybírat si ty správné životní partnery je velice důležité a hororová lahůdka jménem Neviditelný to jen potvrzuje. Pokud totiž šlápnete vedle, velmi brzo začne být šlapáno po vás.

Je nutné stále bojovat

Cecilia tuto osudnou chybu udělala, když si začala s psychopatem. V momentě, kdy si to ale uvědomila již bylo pozdě. Sama uzavřená ve zlaté kleci, do které jí zavřel majetnický a extrémně důvtipný vynálezce, si uvědomuje svou situaci a rozhodne se utéct.

Možná by se dalo čekat, že bude film vystaven právě na snaze vymanit se z pout geniálního psychopata, ale toto není tento typ filmu. Utéct se jí podaří, a až po době se dozví, že její útěk měl za následek sebevraždu milého, kterému dala košem. A co víc, jeho právník jí prozradí, že jí ve své poslední vůli odkázal všechen svůj majetek.

Pro Cecilii tak nastává opět možnost zhluboka se nadechnout a užívat si nabytého jmění. Jenže to se neděje. Neustále je neklidná a nervy na dranc. Kolem ní se totiž začnou dít věci, které nemají logické vysvětlení a mají stále děsivější průběh a důsledek. Alternativy existují pouze dvě. Buď se již definitivně zbláznila, nebo se v její blízkosti pohybuje někdo, o kom neví, jako by byl neviditelný. A i v tomto případě se Cecilia rozhodne bojovat.

Neviditelný je skutečně kvalitní hororová lahůdka, která ale ve své podstatě není zas tak děsivá. Jedná se tedy spíše o thriller, ve kterém tak nějak od prvního momentu tušíte, co se bude dít, ale jste nesmírně napjatí, jak to všechno vlastně bude probíhat.

Druhá půle filmu šlape o něco méně dynamičtěji než ta první, ale i tak se jedná o velice kvalitní snímek, který rozhodně stojí za shlédnutí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Tags: