Horor, který vás nezklame? Pusťte si Ti druzí

Milujete jemnou tvář Nicol Kidmanové? V tom případě si ji užijete v hororovém snímku Ti druzí. Jeden z nejlepších hororů náleží do americko-španělské produkce, a to už o něčem vypovídá. Španělé to s temnými scénami, napětím a hrou se světlem prostě umí. Potřebujete víc důvodů, proč si tento snímek pustit?

 

Jak to bylo?

Ti druzí se odehrávají v období konce druhé světové války. Hlavní postava Grace, kterou ztvárnila Nicole Kidmanová,  bydlí se dvěma dětmi v krásném starém domě ve městečku Jersey a čeká na manželův návrat z válečných bojů. O tajemnou atmosféru se postará právě onen nádherný dům, který je celý zahalen do temna a skrývá spoustu podivných zákoutí. Děti totiž trpí zvláštní alergií na sluneční světlo. Spolu s Grace a dětmi obývá dům nezvyklé služebnictvo. O první známky napětí se postará celá atmosféra filmu a podivnosti, které se začínají dostávat na povrch.

Všechno je v pořádku

I když se na počátku zdá, že půjde o poměrně klidný snímek ztvárňující atmosféru konce druhé světové války, něco se brzy změní. Grace, trochu úzkostlivá a neurotická, začíná propadat zvláštnímu pocitu, že kromě nich v dům obývá ještě někdo jiný. Nejdříve se snaží tomuto pocitu vymanit, ale postupně se objevují signály, které ji v jejím přesvědčení utvrzují. Co se v domě skrývá? Obývá ho ještě někdo jiný? S vyhrocující se situací přichází objevení čehosi hrůzného, co starý dům prozatím ukrývá.

 

Nenechte se ochudit o mrazivý zážitek, který pro vás připravil ceněný španělský scénárista a režisér Alejandro Amenábar. Ti druzí je klasickým duchařským hororem dokazujícím, že horor o v podstatě neviditelných postavách, lze ztvárnit kvalitní cestou. Není to jen horor, ale opravdu propracovaný snímek se skvělým obsazením.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup