Wind River

Pokud máte chuť na pořádný chlapský, zimní trhák, pak jste na správné adrese! Wind River vám dá přesně to hledáte! Na dlouhé zimní večery je tento snímek jako dělaný!

Ticho, sníh a hluboké oddechování do prázdnoty, to je nový kriminální thriller jménem Wind river. Stopař a lovec škodné zvěře nalezne při jedné ze svých výprav tělo mrtvé dívky. Její stav jasně napovídá tomu, že byla před svou smrtí znásilněna a ubita. Dívka není pro lovce cizí, znal jí, a právě tento nález mu vyvolal vzpomínky, které byly dlouho uloženy hluboko v jeho nitru, a nechtěl je pouštět ven.

Spolu s mladou agentkou FBI se společně pustí do vyšetřování, které je poměrně kvapné a nahodilé. I přesto se však společně se stopařem vydává do prozkoumávání a vyšetřování. Brzy však zjistí, že místní zasněžená krajina není nic pro holčinu z města. Děj se tak začne pomalu zamotávat a atmosféra je hutnější a hutnější. Podaří se dvojici přijít na případného vraha, nebo si je příroda vezme k sobě a již je nevydá? Podívejte se sami!

Po dlouhé době zde máte velice kvalitní a především svým tématem odlišný snímek, který nám přináší velice slušnou porci krásné přírody a hlavně tak hutnou atmošku, že by nebyl problém jí zavařit a udělat z ní supr kompot. Příroda a atmosféra jsou tu tak boží, že odsouvají samotný děj až na třetí místo a to se nám velice líbí. Pokud nevíte co si večer pustit, tak teď už víte!

Latest posts by Vojtěch Sedláček (see all)