Winchester: Zatoulejte se do sídla démonů

Milovníci duchařských hororů si ve snímku Winchester: Sídlo démonů přijdou na své. Prostřednictvím filmu se dostanete do tajemného sídla Winchesterů, které přímo dýchá hrůzostrašnou atmosférou. Tento dům opravdu existuje v Kalifornii v USA a je považován za jeden z nejstrašidelnějších domů v lidské historii. Nechte se vtáhnout atmosférou děsivého domu.

Sladký domov

O domu Winchesterů se traduje, že je postaven na pomezí světa a pekla a duchové se zde neustále objevují již více než 150 let. Příběh tohoto domu nastiňuje film Michaela Spieriga a Petera Spieriga, v jejichž filmu hlavní postavu ztvárnila Helen Mirren. V domě na vás čeká sedm poschodí, až na 5 stovek pokojů, schody, které nikam nevedou, okna, za nimiž je zeď, tajné chodby a sloupy stojící vzhůru nohama, okna, která se otevírají do podlah, atd. Dům je labyrintem tajemných místností.

Tajemná žena

Snímek se odehrává na samém počátku 20. Století, představte si tedy tu atmosféru. V domě se objevuje tajemná postava oblečena celá v černém. Není to duch, ale lady Sarah Winchester (Helen Mirren). Tato žena je vdovou a zároveň dědičkou zbrojního impéria Winchesterů, kteří vyráběli opakované pušky. Ty měly na svědomí stovky životů a pomohly dobýt Ameriku. Rodina Winchesterů je prokletá a duchové mrtvých lidí je pronásledují na každém kroku. Touží po krvelačné pomstě. Možnou šancí, jak se duchů zbavit a zastavit jejich vztek, je postavení sídla, ve kterém zůstanou. A tak se podivná, vystrašená a prokletá vdova snaží stavět dům, který je celý zasvěcen duchům. Tento dům je obrovským sídlem, vězením a bludištěm. V domě jsou však démoni a duchové, kteří se stále snaží vyřídit si své účty s rodinou Winchesterových, či alespoň s ženou, která zde zůstala.

Nekonečná stavba

Vdova Sarah Winchesterová dům přestavovala 38 let, až vzniklo jedinečné bludiště se stovkami místností, obrovskou řádkou oken, dveří, chodeb, schodišť a tajných úkrytů. Ponořte se do strašidelné atmosféry domu Winchesterových a prožijte jedinečný hororový zážitek.