Vetřelec Covenat

Srdce filmového nadšence zcela jistě zaplesá. Filmový vetřelec se vrací ve zcela novém podání a hávu. Do kin se tento film dostane až v polovině tohoto měsíce, ale my vám přinášíme informace o něm již nyní!

Film by se měl odehrávat deset let po událostech odehrávajících se ve filmu Prométheus. Sleduje příběh posádky jednoho vesmírného plavidla, které odlétá kolonizovat novou planetu s vidinou lepších zítřků. Při svém pátrání skutečně naleznou planetu, která je pro lidský život naprosto vyhovující, ovšem velmi rychle jim dojde, že je zde něco špatně. Absolutní absence živé zvěře a stopy po původním lidském osídlení napovídají, že planeta nebude oním ztraceným rájem.

Vše se mění v momentě, kdy posádka nalezne starou, opuštěnou vesmírnou loď, na které nejsou patrné žádné známky života. Ovšem to je pouhé zdání. Čeká zde totiž něco, plánuje jejich smrt, a my moc dobře víme co. Prozkoumávání nového světa se tak změní v panickou záchranu vlastního života, kterou nemá nikdo zcela jistou.

Ridley Scot se opět vrací na scénu a to ve skutečně velkém stylu. Prostředí zcela neobydlené planety mu dává zcela nové hřiště, na kterém rozehrál skutečně mistrnou hru. Film si skutečně nebere servítky a vetřelec se činí, seč jen může. Díky tomu zde máme hororový thriller jak vyšitý, který nadchne skutečně každého.

Latest posts by Vojtěch Sedláček (see all)