Vadí, nevadí

V dnešním článku nebude řeč o romantickém filmu z roku 2003 v hlavní roli s Marion Cottiliard. Dnes se podíváme na zoubek jedné z dalších hororových novinek z roku 2018, kterou režíroval Jeff Wadlow a v hlavní roli se můžete těšit na výkon herečky Lucy Hale, která se proslavila především seriálem Prolhané krásky.

Zajímavá hra

Vadí, nevadí je velmi známá hra, kterou se zkouší teenageři po celém světě. Stačí se zeptat na zajímavou, choulostivou či tajemnou otázku. Pokud druhý člověk řekne: nevadí, musí na otázku odpovědět, pokud však odpoví, vadí, musí splnit jiný úkol, který může být nepříjemný či ponižující. Je to ve své podstatě velmi srandovní hra, u které se všichni pobaví trapasy ostatních. Svou nevinnost však ztrácí ve chvíli, kdy za svou lež či nesplněný úkol hrozí smrt.

Jedeme na dovču!

Hlavní postava studentka Olivia vyráží s partou svých přátel na dovolenou do Nového Mexika, zde se seznámí s pohledným mužem. Začátky hororových snímků bývají vždy tak nevinné. Tento muž je zavede i spolu s jejími přáteli do starého kláštera, kde hrají hru vadí, nevadí. Postupně však na povrch začínají vyvstávat různá tajemství a atmosféra houstne. Až nakonec onen pohledný klučík prozradí, že kdyby je ke hře nenalákal, sám by zemřel. Nezapomene se zmínit o tom, že mohou začít umírat i oni. To je však na první pohled nijak nevyděsí a skupina si užívá dovolenou dál.

Po návratu to začíná

Bohužel se jim začatá hra všude připomíná, jako nápis na autě či na ruce, textovky, telefonáty, dotazy kolemjdoucích s otázkou: „Vadí nevadí?“. Odmítnutí není možné, jelikož by jim hrozila smrt. To brzy někteří z nich poznají. Mohou buď říct pravdu, nebo splnit často nelehký úkol. Čím méně hráčů je, tím více dostává hra na obrátkách a stupňuje se její náročnost a zadané úkoly. Jak to všechno zastavit? Kdo řídí tuhle hru? Kdo to má na svědomí? Podívejte se na film!


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup