The Strangers 2

Když se po deseti letech navrátí trojice maskovaných zvrhlíků, aby opět lapili do svých sítí další oběti. Kdosi zhůry jim pak pro jejich řádění pošle rodinu, která se rozhodla zajet si kempovat do divočiny, což má vyřešit problémy, kterými je tato rodina prolezlá skrz na skrz. Ve skutečnosti jim ovšem ty pravé problém teprve začnou.

Když jsou doma problémy

Trojice zabijáků pro ně totiž vytvoří takový teambuilding, jaký by nevymyslela žádná zážitková agentura. Šance na to, že se dožijí dalšího rána je totiž naprosto minimální. Hlavním problémem rodiny je jejich sexy dcera, která je jedním obrovským klackovitým hormonem, se kterým to mlátí ze strany na stranu.

Ovšem brzy začne mlácení z úplně jiné strany a to když se do chatky ve které se rodinka ubytuje začnou naši tři kamarádi dobývat s úmyslem celou rodinu vyvraždit. V ten moment začne hon na čtyřčlennou rodinu, která si však nenechá nic líbit a maskovaným šílencům se pokusí postavit. Zda se jim podaří, přežít musíte zjistit sami.

Ani ryba ani rak

Pokud se vám líbila dvojta, jestliže jste jí viděli, pak se vám bude líbit i její pokračování, které vychází přesně po deseti letech. Je totiž na chlup stejné se stejnými principy a bohužel také velmi předvídatelně nalinkované.

Kdo by měl umřít, umře poměrně dost brzo a tak začne brzo i hon na rodinu. Chování zabijáků je chladné a krvavé proto mají potřebu vše dělat ručně a pěkně pomalu, což dává obětem spoustu času na naříkání a pokládání si filozofických otázek, na místo toho, aby vzali nohy na ramena a utekli.

Filmu se však musí nechat naprosto perfektní kamera a také skvělá hudba z osmdesátek, která nyní prostě frčí.

Latest posts by Vojtěch Sedláček (see all)