Stranger Things 3

Stranger Things je již kultovním seriálem, který v roce 2019 vrací diváky do osmdesátých let, nabitých neony, retroatmosférou a komercí, která ještě neměla žádné zábrany.

Do třetice všeho zlého

Pokud znáte sérii Stranger Things, pak jistě víte že sleduje partu několika dospívajících dětí, které se v předchozích dvou dílech museli postavit příšerám ze světě Upsidedown, které terorizovali jejich kamarády i celé městečko Hawkins.

Tuto partu dětí sleduje i třetí série, ovšem s tím jak nám děti dospívají, začínají řešit stále dospěláčtější obtíže. Co se však nemění je problém, který se neustále vrací a to příšery ze světa Upsidedown, které tentokráte číhají pěkně v záloze a nechávají za sebe dělat špinavou práci obětmi, které svedou na zcestí.

Stejně jako v předchozích sériích, i třetí se podařilo naprosto perfektně zachytit onu retroatmosféru, kterou na tomto seriálu tolik milujeme. Vše je dotaženo do naprosté dokonalost, od účesů a oblečení až po interiéry i exteriéry ve kterých se natáčelo.

Samotný děj filmu však není tolik temný jako předchozí dva, což nás trochu mrzí. Než by o strašidelné scény byla nouze, ovšem vtip zde nyní přeci jen trochu více převládá a my si nejsme jisti, zda je to úplně dobře. Nicméně máme ze seriálu velmi dobrý pocit jsme rádi, že se návštěva městečka Hawkins opět tak moc povedla.

Latest posts by Vojtěch Sedláček (see all)