Riziko online kasin: Odoláte mu?

Lidé, kteří mají rádi online hazardní hry, by si měli být vědomi jejich rizik. Člověk si sice obvykle říká, že jeho se to přece netýká, on do toho nespadne. Jenže realita je pak často jiná. Ruleta, sázení a online kasina vyžadují značnou dávku emoční kontroly. Máte ji?

Všichni ví, že existují lidé, kteří kvůli gamblingu přišli o veškerý svůj majetek. Vsadili všechny své peníze s vidinou získání většího bohatství. Mnohdy vsadili i takové množství peněz, které ve skutečnosti ani neměli. Zadlužili se v bankách, u nebankovních společností, u známých a rodiny. Skončili v troskách.

Hraní pro zábavu a pro peníze je rozdíl

Myslíte, že byste k takovému tragickému konci mohli mít také sklony? Zkuste se zamyslet, zda hrajete pro peníze, nebo pro zábavu. Je mezi tím obrovský rozdíl. Lidé, kteří hrají pro zábavu, sází menší množství peněz. Ti, co touží vyhrát obrovské bohatství, pak bezhlavě utrácí obrovské částky. Dokud si tedy budete držet maximální výši sázky, jste poměrně v bezpečí.

První pravidlo, které by vás mohlo udržet nad vodou, zní: Stanovte si limit a pečlivě jej dodržujte. Může být denní nebo týdenní, hlavně jej nikdy za žádných okolností nepřekračujte.

Naučte se šetřit

Že slova „kasino“ a „šetřit“ úplně nejdou dohromady? Jste na omylu. Většina online kasin totiž nabízí nejrůznější bonusy, které vám pomohou uspořit nějakou tu stokorunu. Získáte bonus bwin licence například za dobití určité částky, pozvání přátel, sdílení na sociální síti apod. Využijte toho.

Nedávejte své peníze jen tak někomu

Když už chcete utrácet peníze v online kasinech, vybírejte si pečlivě, kterým z nich ty peníze dáte. Mělo by jít o bezpečná kasina, s nimiž mají i další lidé dobré zkušenosti. Dnes už je situace jednoduchá, protože kdo nemá oficiální licenci, nemůže na našem trhu působit. Některé hráče však občas napadají nejrůznější způsoby, jak toto pravidlo obejít a hrát v kasinech, která na českém trhu oficiálně nejsou. Nedělejte to. Prostě a jednoduše si i při hraní udržujte zdravý rozum. Jestli pozorujete, že o něj přicházíte, skončete, dokud je čas.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup