Palivové dříví přináší spoustu výhod

V současné době je velice skloňovaným tématem neustále se zvyšující cena elektřiny a zemního plynu. Příliš drahé komodity začíná nahrazovat ekologičtější a ekonomičtější alternativa – palivové dřevo. Ačkoliv se domníváte, že řešit zásobu topiva téměř na konci sezóny je absurdní, jste na omylu. Některé domácnosti neodhadli nezbytné množství zásob, a proto je nyní doplňují. V následujících řádcích vám představíme společnost, která prodává kvalitní palivové dříví.

Na tuzemském trhu působí společnost OPTIMTOP, která se specializuje na dodávku ekologických prostředků na vytápění. Produktové portfolio zahrnuje vedle palivového dřeva také dřevěné brikety, dřevěné pelety, uhelné brikety či rašelinové brikety. Nicméně velké popularitě se těší palivové dříví v podobě jehličnatých odřezků, štípaného bukového dřeva a kombinaci dubových a bukových polen. Všechny tři varianty se používají při roztápění, ba dokonce k dlouhodobému hoření v tradičních kotlích a krbových vložkách. Společnost OPTIMTOP uspokojí svou klientelu bezplatnou dopravou, a to už od jedné celé palety dřeva.

Výhody palivového dříví

Pakliže se rozhodujete nad konkrétním druhem paliva, přední výhody naštípaných polen vás přimějí k objednání. V první řadě šetří spoustu času a fyzické práce, neboť vše máte připravené ke spálení. Už nemusíte do ruky chopit sekyrku a pilu. Vybrat si můžete ze dvou druhů dřeva, a to konkrétně z měkkého a tvrdého. Měkké dřevo se vyznačuje vysokou výhřevností, kdežto tvrdé dřevo zajistí dlouhotrvající oheň. Tedy je pouze na vás, zda toužíte po plápolajícím ohni anebo po dlouhém doutnání.

Pokud se obrátíte na dodavatele jménem OPTIMTOP, můžete se těšit na bohatý výběr, profesionální přístup a už zmíněnou bezplatnou dopravu. A třešničkou na dortu jsou atraktivní ceny, za které je radost topit.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup