Oni 2: Staňte se noční kořistí

Jeden podivný týpek a dvě maskované psychopatky, návštěva, jak má být. Pokud jste rádi v napětí a užíváte si tu čekačku před mučící scénou, určitě si film Oni 2: Noční kořist, nezapomeňte pustit.  Zajít si na tento snímek můžete ještě stále do kina. Pokud vám tedy nevadí prožívat davový strach v uzavřeném kině, či to dokonce vyhledáváte, neváhejte a navštivte kino v době, kdy promítají Oni 2.

Drsné pokračování

Snímek Oni 2 je pokračováním deset let starého hororu Oni, kde si zahrála Liv Tyler. V tomto snímku Liv Tyler čelila podivné trojici psychopatů s maskami na tvářích, které chtěli zabít jí i jejího přítele. Po deseti letech je tu očekávaný snímek Oni 2. I v tomto hororu se objevují tři maskovaní zabijáci, kteří se tentokrát vybíjejí na nevinné rodině. Rodina se na noc ubytuje v odlehlém kempu, ale po záhadné návštěvě zjišťují, že to až tak dobrý nápad nebyl.

Horová klasika

Zpočátku, jako vždy, se všechno zdá být v naprostém pořádku. Rodina se ubytuje v pokoji, rodiče se stále milují, děti se nudí. Zlom přichází ve chvíli, kdy někdo zaťuká na dveře, dívka a ptá se, zda je doma osoba, která v domě nebydlí. Začínají se ukazovat první podivnosti a i tři maskované osoby.

Hon na rodinu

Začíná hon na celou rodinu. Nikdo neví, proč a netuší, co maniaky pohání dál. Asi radost z křičících lidí. Členové rodiny prožívají boj o holý život. Co vás jistě dostane, je podvědomé tušení, že se musí něco stát, i když už se zdá, že je všechno v pohodě. Tři psychopati doslova válcují rodinu a z jejich členů činí uzlíčky chodících nervů. Ti se snaží bojovat, utíkat nebo se jen bránit. Zachrání se? Přežije někdo z nich? Vysvětlí se příčina běsnění tří psychopatů? Podívejte se na Oni 2 a posuďte sami, zda jde o úctyhodné pokračování jedničky nebo totální hororovou blbinu.

Latest posts by Vojtěch Sedláček (see all)