Nejznámější hororové automaty, které si můžete zahrát i zdarma

V dnešní době vzniká nejvíce nových hracích automatů na internetu. Díky tomu je nabídka pestrá a existují internetová kasina, která nabízejí stovky těchto hracích automatů online.

Jelikož je potřeba neustále přicházet s novými a novými automaty, vznikají různé tematické hry. Jednou z oblíbených jsou strašidelné až hororové automaty. Pojďme se podívat na tři nejlepší s takovou tematikou.

Blood Suckers

Je oblíbeným upírským automatem, a proto za symboly najdete kříž, česnek, kuš, svěcenou vodu nebo různé tváře upírů. Automat je dílem společnosti NetEnt. Má 5 válců, 3 řádky a 25 výherních linií. Obsahuje zástupný symbol Wild. Dále Scatter symbol, kterým je upíří nevěsta. Pokud se objeví 3, získáte 10 zatočení zdarma.

Navíc obsahuje bonusovou hru, pokud trefíte 3 symboly bonusu. Objeví se před vámi 12 rakví, je potřeba je otevřít a upíra zabít. Pokud však bude rakev prázdná, bonusová hra končí. Automat je možné si zahrát i přes mobilní zařízení – telefon nebo tablet.

Devils Delight

Je 5 válcový automat, který má 3 řádky a 20 výherních linií. Obsahuje symboly jako náhrobní kámen, vařící kotel, čerta a ďáblici, kostlivce a další. Pokud narazíte na 3 a více symbolů Scatter, dostanete náhodně 7-17 zatočení zdarma. Obsahuje dvě bonusové hry. První Soul Reaper, kdy máte za úkol k sobě přiřadit postavu a její hřích. Další hrou je Sin Spins. Ta se spustí, když bude měřidlo Soul-o-meter obsahovat 15 duší.

Tento automat je dostupný pouze přes počítač.

Dracula

In tento automat vyrobila společnost NetEnt. Má 5 válců a 4 řádky. Výhry se tvoří až na 40 různých výherních liniích. Obsahuje zástupný Wild symboly, který napomáhá vytvořit výherní linie. Při získání symbolu Dracula a Dáma na vybraných válcích můžete získat 10 zatočení zdarma. Navíc obsahuje bonusovou funkci Netopýr, kdy se na určitý symbol sletí hejno netopýrů a změní symbol na jiný. To vám můžete pomoci k další výhře. Tento automat je dostupný pro hru na počítači i přes tablet.

Co je dobré říct a zdůraznit je, že automaty na internetu si můžete zahrát zcela zdarma. Stačí si hru spustit a do hry dostanete virtuální peníze, za které si můžete hrát dlouhé hodiny. Pokud by vám nestačily, stačí hru vypnout a opět zapnout a dostanete nové virtuální peníze.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup