Nejočekávanější hororové snímky tohoto roku

I tento roku bude na hororové snímky velmi bohatý. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější z nich.

Syn temnoty

Mimozemský chlapec při ztroskotání zůstal trčet na planetě Zemi. Ujali se ho dva postarší majitelé farmy, ovšem nečekejte žádného Supermana. Chlapec totiž rozhodně nemá v úmyslu zachraňovat každého dvounožce. Vlastně má v úmyslu přesný opak.

La Llrona

Snímek, který čerpá svůj náměr z klasických mexických povídek o Plačící ženě, tedy duchovi, který přináší všem smůlu a krade děti. Mohlo by se jednat o velice schopný mainstreamový horor, který může jen překvapit. Snad se tak tedy stane.

Antlers

Sympatická učitelka z malého města se spolu se svým bratrem místním šerifem snaží odkrýt tajemství jednoho z místních chlapců. Čím hlouběji se ve svém pátrání dostávají, tím děsivější jejich zjištění jsou. Ve filmu nebudou chybět nádherné lokace, ani děsivá monstra.

The Lighthouse

Být osamoceným strážcem majáku může občas někomu lézt na mozek. Stane se to také stárnoucímu strážci majáku v Novém Skotsku, který žije v 19. století a kterému se všechny vyslechnuté námořnické historky o příšerách začínají zhmotňovat.

My

Pohodová dovolená se pro čtyřčlennou rodinu velmi brzy změní v neuvěřitelně děsivý zážitek. Jednoho dne k nim totiž dorazí dva dvojníci, kteří vypadají a chovají se jako oni, ale ve skutečnosti jimi vůbec nejsou.

Midsommer

Mladý pár si udělá výlet do městečka na švédský venkov, kde se zrovna koná tradiční lidový festival. To co z počátku jeví jako krásná dovolená se však velmi brzy promění v krvavý střet s pohanským kultem, který chce jediné. Smrt!


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup

Tags:  , , ,