Na co se těšit v příštím roce

Rok 2018 klepe na dveře a s ním přijde další velká nálož nových hororů. Pojďte se s námi podívat na filmy, které by vám rozhodně neměli uniknout. 2018 bude stát za to!

Pavouk

Velice temný horor, pracující s tématem reinkarnace na historickém pozadí. Film vypráví i dceři archeologa, která byla posednuta démonem z dávných časů. Její otec, velice slavný archeolog navíc postupně zjistí, že on sám je reinkarnací císaře, který se musí s tímto zlým démonem utkat.

Cannibals

Přemýšleli jste někdy nad tím jak chutná lidské maso? Možná se to dozvíte v novince Cannibals, která přinese temný příběh propletený šílenstvím i láskou zároveň. Velice jedinečný počin s epickou výpravou nám ukáže, že rodina a tradice jsou silnější než přežití jednotlivce.

Apollyon

Další z biografických horrorů, který čerpá ze skutečných událostí, což mu jen přidává na děsivosti. Budeme sledovat příběh sériového vraha, který není schopen ukojit svou touhu po násilí a ubližováním druhým. Tento film nebude nic pro slabé povahy!

Čtvrtá říše

Období nacistické nadvlády nad Evropou je dodnes doprovázeno celou řadou velkých záhad a tajemství. Film Čtvrtá říše přináší jedno z nich na povrch našeho světa. Tato pravda neměla být nikdy odhalena a její prolomení by mohlo způsobit celosvětový kolaps.

Spit on your Grave 4

Čtvrtý díl tohoto velice krvavého hororu nám vrátí zpět Camille Keaton, tedy oběť původního filmu. S ní se tak možná vrátí i kvalita, která byla u posledních dílů ztracena kde pod náhrobní deskou jednoho z hrobů.

Písečný muž

Legendární režisér Darius Argenta se opět pustil do díla. Tentokráte se můžeme těšit na jeho film, který pojednává o muži, který nadevše miluje dětské oči a tak jim je krade. Tento vysoce krvavý a extrémně strašidelný film bude zážitek!

Latest posts by Vojtěch Sedláček (see all)