Jungle

Dokážete si představit strávit několik dní v hluboké džungli? Pokud si myslíte, že by to byla brnkačka, pak se podívejte na nejnovější snímek, ve kterém jde o život!

Film natočený podle skutečné události, vypráví příběh o trojici přátel, kteří se těší na parádní dovolenou v Jížní Americe, jejich plány jsou původně nepříliš dobrodružné, ovšem vše se pro ně změní v momentě, kdy potkají neznámého chlapíka, který jim slíbí, že pokud mu dají pár chechtáků, zavede je hluboko do džungle objevit primitivní indiánský kmen. Na tuto nabídku nakonec kývnou a vydají se na očividně zábavné dobrodrůžo.

S tím jak se postupně prokousávají džunglí jim, však začne docházet, že to zas takové dobrodrůžo nebude, ale že se naopak jedná o docela dost velký průser. Postupně jim začne docházet, že džungle není vůbec místem pro několik cucáků z města, jako jsou oni, ovšem cesty zpět již není.

Skupina cestovatelů se pomalu začne rozpadat, až nám zbude náš poslední hrdina v podaní Daniela Redcliffa a jelikož si Dan tentokrát nevzal hůlku, je na tom fakt bídně. Zda přežije tuto neskutečnou cestu nebo nevíme. (My to víme, ale nebudeme vám to říkat, žejo!)

Snímek je poměrně kvalitní jednohubkou, u které se nebudete zas tak moc nudit. První polovina připomíná spíše roadtrip, ovšem v druhé půlce se děj pořádně rozběhne a tím jak se bude Daniel dostávat do větších a větších problémů, tím se i vy budete ponořovat do děje. Rozhodně vám tento snímek doporučujeme už jen z toho důvodu, že si pak nebudete alespoň hodinu stěžovat na to, jak je váš život vlastně na nic. Mohli byste totiž být také v takové džungli a to by teprve stál za starou belu!

Latest posts by Vojtěch Sedláček (see all)