Je libo béčkové a céčkové horory? II.

Další článek a s ním další pokračování hororů, které děsí nejen svou tématikou, ale i zpracováním. Dopřejte si podivně hororovou atmosféru s těmito filmy. Tentokrát nechybí létající žraloci ve víru tornáda a zuby obývající dámský klín.

Zuby?

Tak tohle je už trochu moc, a to je tento film poměrně nový, z roku 2007. Vzkaz zvláště pro muže, pokud nejste příznivci rozmasakrovaného pánského přirození, tento film raději vynechte. Hlavní hrdinka tohoto hororu má skrytý problém, s kterým potrápí nejednoho muže. Není to bolení hlavy ani náladovost, ale zuby, které se nacházejí na jejich intimních partiích. Film je podivnou kombinací hororu, thrilleru a tak trochu komedie, když se na to podíváte s nadhledem. Ve snímku nechybí pohledy na “pokousané” mužské přirození, návštěva gynekologa či romantické scény, které v tomto případě určitě neskončí dobře. Film je určen převážně ženám a mužským odvážlivcům.

Žralokonádo

Další hororová klasika v novém kabátě z roku 2013. Zní vám název Žralokonádo dost podivně? Není se čemu divit? Horor se odehrává v Kansasu, do kterého se jednoho dne přiřítí podivné tornádo. Tornádo, to zní celkem uvěřitelně a možně, ale co také žralokonádo? Ano, v tornádu jsou totiž ukryti i stovky žraloků, živých, a dokonce krvelačných, kteří jsou uneseni z oceánu. V originále Sharkonado přináší pěkný masakr motorovou pilou, kterou se brání proti přilétajícím žralokům jeden z hrdinů. Žraloci putují v tornádu po městě, kde se jim brání hrstka prsatých a osvalených hrdinů. Bizárnost padajících žraloků, umělé napětí a podivné apokalypsy završuje proříznutí žraloka, padajícího ze vzduchu, motorovou pilou.

 

Latest posts by Vojtěch Sedláček (see all)