Horové filmy pro děti I.

Pokud jste milovníky hororů, možná je čas, aby se jimi stalo i vaše dítko. Ovšem v rámci zachování jeho dobrého zdraví je zapotřebí na to jít pomalu a pozvolna. A přesně od toho tu jsou hororové filmy určené právě pro děti. Pro ty nejmenší špunty se hodí především kreslené a animované pohádky. Pro ty větší pak jemně hororové hrané filmy, které však děti budou milovat. A přesně na ně se nyní podíváme.

Gremlins

gremlins-4025

Tenhle film děti buď milují, nebo nenávidí. My však pevně věříme, že u těch vašich to bude první varianta. Gremlini jsou potvory, které se zprvu tváří velmi nevině, ovšem brzy se z nich vyklubou monstra, která začnou terorizovat celé své okolí. Na partě dětí bude, aby jim v tom zabránili a poslali je zpět, odkud přišli.

Scooby-Doo

scooby-doo-18737

Dokonalá strašidelná klasika, ve které sice už od začátku víte, že strašidlo vůbec není strašidlo, ale vaše děcko to stejně nepozná. Film je jemně hororový, zaujme především natvrdlý ale šikovný pes Scooby a jeho ještě natvrdlejší páníček Slaggy. Vyhlášená mystery pohádka, která byla natošena skutečnými herci a doplněná o speciální počítačové efekty děti určitě potěší.

Gremlins 2: Nová generace

gremlins-2-nova-generace-4026

Pokračování velmi úspěšného prvního dílu ze opět bude točit okolo podívných chlupatých zvířátek, které se nesmí nikdy namočit, nikdy je nesmíte krmit po půlnoci a nikdy nesmí přijít na ostré světlo. Pokud tak učiníte, budete se muset popasovat se zákeřnými Gremliny, kteří se od základní verze zcela zásadně liší.

Hokus Pokus

hokus-pokus-22661

Tři zasněné čarodějnice, které to s kouzlením sice umí, ale jsou tak zmatené, že výsledek je vždy nejistý. Právě jim přislíbí démoni, že se jim pomstí za jejich nekalé skutky, a tak je uvrhnou do Sallemu v 17. století na svátek všech mrtvých Halloween. Jak to vše dopadne, budete muset zjistit již sami.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup