Hororové pohádky pro děti

Horor a dítě to nejde dohromady, mohlo by se zdát, ovšem opak je pravdou. Existuje celá řada jemně hororových snímků, které jsou určeny právě pro ty nejmenší, a my se na ně dnes podíváme.

Ukradené Vánoce

ukradene-vanoce-29262

Naprosto kultovní záležitost od Tima Burtona, který se nám zde neobjeví poprvé. Ve filmu jsou skvělé písničky, nádherný příběh a úžasné postavy. Děti se vcítí do kostlivce Jacka Skellingtona, který vládně Halloweenskému městečku a i on touží po lásce. Tu nakonec najde a společně s ní také kouzlo pravých Vánoc.

Mrtvá nevěsta

mrtva-nevesta-tima-burtona-167388

Další povedený snímek od Burtona, který pracuje s podobným motivem nemrtvé entity, která je svázána láskou. Celý příběh je vyprávěn z pohledu mladíka, který se ocitne ve světě nemrtvých, kde najde svou lásku. Problém je ten, že ta má výrazně nižší teplotu pokožky než on sám a tak musí udělat vše pro to, aby jí opět přivedl k životu.

Koralína a svět za tajnými dveřmi

koralina-a-svet-za-tajnymi-dvermi-80884

Úžasný film, který je inspirován Alenkou v říši divů. Vypráví totiž také o mladé dívce, které zvědavost nedá a nahlédne tam, jenž jí bylo zapovězeno. Dostane se tak do aletrnativního světa na první pohled velmi podobnému tomu normálnímu, což ovšem začne být velmi brzo pouhým přáním. Koralína má dilema, který svět je pro ní lepší a musí si zvolit.

Gremlins

gremlins-4025

Tenhle film děti buď milují, nebo nenávidí. My však pevně věříme, že u těch vašich to bude první varianta. Gremlini jsou potvory, které se zprvu tváří velmi nevině, ovšem brzy se z nich vyklubou monstra, která začnou terorizovat celé své okolí. Na partě dětí bude, aby jim v tom zabránili a poslali je zpět odkud přišli.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup

Latest posts by SV (see all)