Horor nebo péčko?

Sex v hororech je naprosto běžnou věcí, ovšem některé horory to po sexuální stránce už trochu přehánějí. Někdy si pak říkáte, zda to, na co se díváte, je skutečně hororový film, nebo zda jste nezapnuli prostě jen nějaký film pro dospělé. My se dnes podíváme na ty horory, u kterých si přesně tuto otázku kladete.

Nekromantik (1987)nekro11
Sex s mrtvolou je něco, co je v naší společnosti naprosto striktně odmítáno. I přesto však vznikl snímek s touto tématikou, ve kterém se to sexem jen hýří. Problém však je, že živý je vždy jen jeden partner. Dost nechutný horor, který by vás měl především odpuzovat a vyvolávat ve vás stavy nechutenství. Pokud se během něj jen trošičku vzrušíte, okamžitě upalujte do nejbližší psychiatrické léčebny!

 

Twentynie Palms (2003)d10fa17100c9802b91ed9c0efd7c5571
Toto psychologické drama je tak trochu oříškem, protože si v podstatě celý film budete klást otázku, o co tu sakra jde? Bohužel odpovědi na ní se vám nejspíše nedostane. Pokud ani dejte nám vědět. Celý film je jen o tom, že dvojice objevuje přírodu pro své fotografování a do toho souloží jak jen to jde. Zde ovšem není sex provozován na základě chtíče, ale na základě nutnosti. Kde se ovšem ona nutnost bere, je taktéž záhadou.

 

Saló anebo 120 dnů sodomy (1975)salo
Toto je naprostá klasika, která hodila rukavici všem kontroverzním snímkům, které byly do té doby natočené, a doteď se jej nikomu nepovedlo překonat. Pokud hledáte film, u kterého nevíte, jestli křičet, smát se, utíkat, nebo onanovat, pak je tento film naprosto přesně to, co hledáte. Celé je to zvrácené, nechutné, provokativní a pornografické. Film je skutečně jen pro ty nejotrlejší.

 

Nude for Satan (1974)nudeforsatan1
Jak již název napovídá, v tomto filmu jde o nahotu, Satana, prapodivné scény a hlavně obřího umělého pavouka, který zneužívá ženy. My bychom tento film spíše než hororem nazvali pornem, kde se budete málo bát, a uvidíte hodně kopulace. A hlavně toho pavouka!


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup