Double Date

Zbavit se svého panictví co nejrychleji je problémem mnoha mladých lidí. Ovšem v tomto hororu je panictví velice ceněná věc, kterou je potřeba hlídat jak jen to jde.

Snímek vypráví o dvou sestrách jménem Kitty a Lulu. Kitty a Lulu jsou častými návštěvnicemi místního baru, kde se nechávají sbalit chlapíky, kteří projíždějí městem a kteří dlouhou dobu nebudou nikomu chybět. Tyto vyhlídnuté oběti si pak Kitty s Lulu odvádějí do starého sídla, kde by jeden řekl že s nimi budou dělat pěkné neplech a taky že ano. Ovšem ne přesně takové jaké vás hned napadnout.

I přesto že si Kitty s Lulu takto odvedli již pěknou řádku chlapíků obě jsou stále panny. K sexuálním hrátkám ve starém sídel totiž vůbec nedochází, spíše k těm vražedným Kitty a Lulu si totiž své panictví šetří pro velmi významný moment jejich života, ke kterému budou potřebovat i všechny nastřádané chlapíky. Ovšem ani Kitty ani Lulu nepočítaly s roztomilým a na první pohled neškodně vypadajícím panicem Jimmem.

Tenhle béčkový komediální horor se skutečně povedl. Byl dokonce promítán v i Karlových Varech, kde si vysloužil velice pozitivní divácké ohlasy. Pokud máte tedy někdy náladu na trochu černější komedii, rozhodně vám tento snímek doporučujeme.