Děsivé dědictví

Získat nečekané dědictví to je věc, která většinou bývá velmi příjemná. Ovšem pokud se jedná o dědictví jako ve filmu Děsivé dědictví, pak je lepší se k takovému odkazu vůbec nemít.

Podivná rodina

Ellen je matriarcha rodu rodina Grahamů. Její smrt svede její potomky dohromady a ti začnou rozplétat skutečně velmi hustou síť záhad, která se okolo jejich matky objevuje. A nejen kolem ní. Jak brzo vyjde najevo, tato rodina má jedno obrovské tajemství, které by bylo lepší nechat pěkně hluboko v zemi. Nic takového se ovšem neděje a tak bude úkolem Elleniných potomků překonat svůj neblahý osud, který pronásleduje celý jejich rod a zachránit vše co mají. Pokud by tak neučinili, pak by zaniklo vše, na čem jim opravdu záleží.

Extrémní psychologická hra, která staví tento horor na první příčky letošních hororů. Rozhodně se nejedná o klasickou lekačku, ale o smršť psychologického pnutí, které vás nenechá vydechnout ani minutu.

To tu dlouho nebylo

Snímek je skutečnou lahůdkou pro všechny filmové nadšence a zejména pro ty, kteří vnímají film jako něco více, než jen prvek u kterého si člověk jednoduše odpočine a jde dál. Tady to chce zapojit mozek a s filmem doslova bojovat. Pokud tak neuděláte, pak vás uvrhne do velmi nepříjemné deprese. Především první půlka je velmi emocionální, vypjatá a náročná.

Druhá polovina se pak překlopí v hororové zvěrstvo, díky kterému tento film již nebudete chtít vidět podruhé a pokud ano, budete žmoulat polštář se vší svou silou. Herecký výkon, kamera, střih, režie, to všechno v tomto filmu funguje tak moc dobře, že z toho máš člověk nepříjemný pocit, jenže přesně o to v tomto filmu jde. Tuhle záležitost si rozhodně nevychutnáte, naopak u ní budete trpět!

Latest posts by Vojtěch Sedláček (see all)